Firemní školení

Všechna nabízená školení Vám také rádi připravíme na míru jako vaše firemní školení.

Co vám nabízíme?

1. Porozumění potřebám vašich zaměstnanců

Dobře víme, že každý tým a firma potřebuje jiná témata a samozřejmě i jiný přístup lektora. Abyste byli s naší službou spokojeni, musíme vám porozumět, a proto…
jsme připraveni:
– si s vámi povídat,
– prostudovat si vaše materiály,
– pochopit vaši podnikovou kulturu a procesy,
– respektovat potřeby vašich týmů,
– přizpůsobit se vaší podnikové terminologii.

…teprve potom můžeme připravit návrh obsahu školení, který přinese dobré výsledky.

2. Naše know how

Již prvních schůzek se mohou účastnit naši odborní poradci nebo přímo lektoři. Doporučujeme jejich setkání s odborným manažerem, který je zadavatelem školení. Během setkání dojde k upřesnění potřeb a cílů. Často se dohodneme na přípravě případových studií s konkrétními daty podniku.

3. Naše odborné lektory

Naši lektoři jsou významní manažeři z úspěšných firem. Vybíráme pro vás ty osvědčené.
Ty, které jejich práce baví.

4. Reference

„V rámci programu Insiders 4.0 jsme absolvovali dva kurzy Analýzy ve výrobě s panem Rostislavem Sichou a Analýzy v marketingu a prodeji s panem Vladimírem Sirotkem.

Velkou výhodou bylo, že se jednalo o školení, které Controller institut uspořádal přímo v místě naší společnosti. Toto sebou přineslo velké finanční i časové úspory a fakticky umožnilo školení absolvovat větší skupině kolegů jak z České republiky, tak ze Slovenska.

Oba lektoři byli erudovaní a vycházeli ze svých bohatých zkušeností. Byli schopní operativně reagovat na naše dotazy a přizpůsobovat školení dle našich potřeb.

Za největší pozitivum školení považuji otevřené sdílení zkušeností z jiných businessů a jejich aplikaci do naší reality hromadné sklářské výroby. Školení nescházela, jak filozofická a etická rovina, tak rovina strategická, ale i vnos a doporučení pro operativu a pohled procesní včetně tipů a triků, jak na to a co raději nedělat.“

Ladislav Šimeček, vedoucí controllingu, VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost